Kepenėlių salotos receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kepenėlių salotos


INGREDIENTAI:

1 šaukšto acto,
1 šaukšto garstyčių,
4 šaukštų aliejaus,
125 g smulkiai pjaustyto rūkyto kumpio,
25 g sviesto,
400 g vištų kepenėlių,
150 g salotų lapų,
1 avokado.


GAMINIMAS:

Sumaišykite actą, garstyčias ir 3 šaukštus aliejaus. Likusį aliejų pakaitinkite keptuvėje ir jame pakepinkite smulkiai pjaustytą rūkytą kumpį. Pakepinus jį nusausinkite ant popierinio rankšluoščio, kad nebūtų daug riebalų.

Po to į keptuvę dėkite sviestą, o kai jis išsilydys, sudėkite supjaustytas vištienų kepenėles ir keletą minučių pakepinkite vis pavartant. Sumaišykite salotų lapus, smulkiai supjaustytą avokadą ir paruoštą garstyčių ir acto padažą. Salotas išdėliokite į lėkštes ant viršaus dėkite kepenėles ir užbarstykite kepintu kumpiu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668