Naminė gira receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Naminė gira


INGREDIENTAI:

1 kepalo (1 kg) juodos ruginės duonos,
500 g cukraus,
saujelės razinų,
1/3 pakelio šviežių mielių,
10 l vandens,
3 šaukštų medaus (nebūtinai).


GAMINIMAS:

Įkaitinkite orkaitę iki 150-170 laipsnių. Duonos riekes dėkite į skardą ir pašaukite į orkaitę. Kepkite, kol duona paruduos ir taps trapi. Užvirinkite vandenį ir pilkite aušti į didelį emaliuotą indą (pavyzdžiui, kibirą). Į jį dėkite skrudintą duoną, berkite 500 g cukraus.

Dėl skonio galite įdėti medaus. Jei naudosite šviežias mieles, jas reikia paruošti: į stiklinę sudėkite mieles, užberkite šaukštu cukraus ir užpilkite šiltu vandeniu. Palikite šiltai apie 30 min.

Kai vanduo kibire praauš iki 30 laipsnių supilkite mieles. Kibirą su gira uždenkite marle ir palikite 2 paras kambario temperatūroje rūgti. Tada girą nukoškite, išpilstykite į butelius, juos dėkite į šaldytuvą. Į kiekvieną butelį įmeskite po kelias razinas. Po paros girą galite ragauti.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668