Su ananasų aptepu paskrudinti šonkauliukai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Su ananasų aptepu paskrudinti šonkauliukai


INGREDIENTAI:

1,3 kg kiaulienos šonkaulių,
30 g ananasų padažo-glajaus "Santa Maria",
1 česnako.

G a r n y r u i:
konservuotų agurkėlių,
pipirų ir
pomidoriukų.


GAMINIMAS:

Gabaliukais supjaustytus šonkaulius pamarinuokite su česnakais, druska ir pipirais. Geriausia palikti nakčiai, o jei gaminsite iškart, tai virdami dėkite daugiau prieskonių dėl sodresnio skonio.

Pamarinuotus šonkaulius virkite apie 40-50 min. su laurų lapais ir nemaltais pipirais. Išvirtus surikiuokite ant skardos, užpilkite ananasų pagardu ir apie 15 min. pakepkite karštoje orkaitėje-kol apskrus.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668