Agrastų desertas su rugine duonele receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Agrastų desertas su rugine duonele


INGREDIENTAI:

Agrastų k i s i e l i u i:
1 l vandens,
0,5 l agrastų,
200 ml cukraus,
4 šaukštų bulvių krakmolo,
50 ml vandens (sumaišyti su krakmolu),
1 šaukštelis vanilinio cukraus,
2-3 šaukštų cukraus.

Duonos m i š i n i u i:
300 ml sutrupintos ruginės duonos,
2 šaukštų sviesto,
50 ml cukraus,
2 šaukštų kakavos.


GAMINIMAS:

Uogas nuplaukite, nuskabykite kotelius, supilkite į puodą su vandeniu. Kaitinkite, kol užvirs, pavirkite 5 minutes. Tada uogas pertrinkite per tankų sietelį, pridėkite cukraus ir virkite. Nuolat maišydami po truputį pilkite su vandeniu (50 ml) sumaišytą bulvių krakmolą ir kaitinkite, kol sutirštės. Nukelkite nuo viryklės, pagardinkite vaniliniu cukrumi, užbarstykite cukrumi (plonu sluoksniu) ir atvėsinkite.

Svieste apskrudinkite duonos trupinius, sumaišykite su cukrumi, kakavos milteliais ir atvėsinkite. Į stiklines arba į didelį, gilų indą supilkite pusę kiekio kisieliaus, ant jo užpilkite maždaug 2/3 duono mišinio. Apipilkite likusiu kisieliumi ir duonos mišiniu.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668