Spanguolių kisielius receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Spanguolių kisielius


INGREDIENTAI:

2-3 stiklinių spanguolių,
6 stiklinių vandens,
1 stiklinės cukraus,
2 šaukštų bulvių krakmolo,
cinamono,
apelsinų žievelių.


GAMINIMAS:

Perrinktas uogas nuplaukite ir trumpam palaikykite verdančiame vandenyje. Išgriebtas uogas sutrinkite mediniu šaukštu,išspauskite sultis. Į verdantį vandenį berkite cukrų, sudėkite prieskonius ir trumpai pavirkite.

Supilkite krakmolą. Nedideliame vandens kiekyje apie 5 min. pavirinkite išspaustas spanguolių luobeles. Šį nuovirą supilkite kartu su išspaustomis spanguolių sultimis į kisielių ir dar keletą minučių pavirkite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668