Sausainiai su vyšnaitėmis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sausainiai su vyšnaitėmis


INGREDIENTAI:

2 kiaušinių baltymų,
400 g marcipanų masės,
50 g miltinio cukraus,
juodojo šokolado papuošti,
desertinių vyšnaičių.


GAMINIMAS:

Baltymus išplakite iki standžių putų. Marcipanų masę sutrupinkite, sumaišykite su miltiniu cukrumi ir baltymų mase. Paruoštą masę krėskite į konditerinį maišelį. Ant riebalais pateptos skardos išspauskite graikinio riešuto dydžio susuktus sausainukus.

Šaukite į 150 laipsnių orkaitę ir kepkite apie 20 min. Iškepusius sausainius apšlakstykite tirpintu šokoladu, ant kiekvieno uždėkite po pusę desertinės vyšnaitės.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668