Lietiniai su moliūgais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Lietiniai su moliūgais


INGREDIENTAI:

L i e t i n i a m s:
3 kiaušinių,
1,5 stiklinės miltų,
žiupsnelio druskos,
stiklinės pieno,
5 valgomųjų šaukštų aliejaus.

Į d a r u i:
200 g moliūgo (be žievės ir sėklų),
200 g saliero šaknies,
2 morkų,
100 g sviesto,
žiupsnio druskos.


GAMINIMAS:

Sumaišykite iš visų lietiniams skirtų komponentų tešlą ir iškepkite nedidelius blynus. Nuplautas, nuskustas daržoves supjaustykite mažais kubeliais ir iškepkite keptuvėje su sviestu, užberkite druskos.

Šaukštu daržoves tolygiai paskirstykite ant lietinių, juos suvyniokite. Per vakarėlį labai patogu patiekti lietinius kepimo popieriaus tūtelėse. Šį patiekalą galima šiek tiek "pastiprinti"-daržoves apkepkite kartu su keliais šaukštais maltos mėsos.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668