Bulvių ir žiedinių kopūstų garnyras receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bulvių ir žiedinių kopūstų garnyras


INGREDIENTAI:

7 bulvių,
1 žiedinio kopūsto gūžės,
4 šaukštų sviesto,
4 šaukštų grietinės,
50 g svogūnų laiškų,
druskos,
pipirų.


GAMINIMAS:

Žiedinį kopūstą išskirstykite žiedynais. Bulves išvirkite su lupenomis. Nulupkite, supjaustykite į kelias dalis. Keptuvėje įkaitinkite sviestą, sudėkite žiedinius kopūstus ir maišant pakepinkite ant mažos ugnies apie 8 min.

Kai jie suminkštės, sudėkite pjaustytas bulves ir kepkite kelias minutes ant didesnės ugnies. Daržoves apibarstykite druska, pipirais, įdėkite grietinės, išmaišykite ir dar 1-2 min. patroškinkite. Pabaigoje įberkitr smulkintų svogūnų laiškų ir sumaišykite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668