Bruknių sriuba su virtinukais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bruknių sriuba su virtinukais


INGREDIENTAI:

0,5 l bruknių,
1 l vandens,
stiklinės cukraus,
stiklinės miltų,
2 kiaušinių,
trupučio druskos.


GAMINIMAS:

Bruknes sutrinkite, sumaišykite su cukrumi. Sudėkite į verdantį vandenį ir pavirkite 20 minučių. Iš miltų, kiaušinių, trupučio vandens ir druskos paruoškite tešlą, ją iškočiokite, išspauskite rutuliukus.

Į virtinukų vidų dėkite po keletą cukruje pamirkytų bruknių, užspauskite kraštus. Virtinukus sudėkite į karštą bruknių sriubą, pavirkite dar 10 minučių. Patiekite su grietinėle arba grietine.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668