Bruknių uogienė su kriaušėmis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bruknių uogienė su kriaušėmis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

1 l bruknių,
1 l kriaušių,
1 l cukraus.


GAMINIMAS:

Sudėkite supjaustytas kriaušes į emaliuotą puodą ir kaitinkite (be vandens) kol pradės "svilti", tada su mikseriu susmulkinkite iki košės ir supilkite jau sutrintas bruknes. Pavirkite keletą minučių ir suberkite cukrų.

Su cukrumi pavirkite dar apie 10 min., nugriebkite putas, supilstykite į stiklainius ir palikite atvėsti (neužsukite kol neatvės). Kai atvės ir užsitrauks "plutelė" užsukite paprastais užsukamais dangteliais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668