Sluoksniuotos salotos receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sluoksniuotos salotos


INGREDIENTAI:

skardinė konservuotų raudonųjų pupelių,
2 dėžutės šprotų,
3 svogūnai,
3 morkos,
2 kiaušiniai,
majonezo,
žalumynų,
aliejaus.


GAMINIMAS:

Svogūnus supjaustykite pusžiedžiais, morkas stambiai sutarkuokite. Daržoves apkepkite su minimaliu kiekiu aliejaus (įpilkite ir truputį vandens). paruoškite kitus produktus: nuo konservuotų pupelių nupilkite skystį, pašalinkite šprotų uodegėles ir sumaigykite šakute.

Salotas dėkite sluoksniais: pirmiausia-šprotus, po to-pupeles. Aptepkite nedideliu kiekiu majonezo, tuomet sudėkite svogūnų ir morkų mišinį. Aptepkite majonezu. Ant viršaus užberkite stambiai sutarkuotus kiaušinius. Papuoškite žalumynais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668