Mėlynių uogienė receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Mėlynių uogienė


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

1 kg mėlynių,
1 kg cukraus,
1 citrinos žievelė.

GAMINIMAS:

Uogas perrinkite, nutraukykite kotelius ir nuplaukite. Po to suberkite į dubenį, sluoksniuojant su cukrumi. Po 24 val., kai atsiranda sulčių, tame pačiame inde uogas lėtai kaitinkite, kol užvirs.

Tada sukratykite, nugraibykite putas. ir uogienę dar virkite 25-30 min., graibant putas ir kartkartėmis indą sukratant, kad visos uogos vienodai virtų. Išvirusią uogienę supilkite į kaitintus stiklainius, kuriuos hermetiškai uždarykite.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668