Pyragaičiai "Bulvytės" receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pyragaičiai "Bulvytės"


INGREDIENTAI:

300 g šokoladinio biskvito,
150 g sviesto,
200 ml saldinto sutirštinto pieno,
100 g juodojo šokolado,
50 ml brendžio arba romo,
1-2 šaukštai nesaldintos arbatos,
1 šaukštas kakavos,
1 šaukštas miltelinio cukraus.


GAMINIMAS:

Šokoladinį biskvitą palikite kelioms valandoms šiltoje vietoje, kad šiek tiek apdžiūtų. Sutrupinkite jį. 50 g šokolado sutarkuokite stambia trintuve ir sumaišykite su trupiniais. Likusius 50 g šokolado ištirpinkite ir ataušinkite, bet stebėkite, kad nesustingtų.

Minkštą sviestą sukite, kol jis pašviesės ir taps lygus ir plastiškas. Sukdama supilkite sutirštintą pieną. Jei planuojate pyragaičius puošti klasikiniu būdu, tuomet atidėkite šaukštą kremo į konditerinę tūtelę, susuktą iš kepimo popieriaus. Jei baltu kremu bulvyčių nepuoškite, kremo atidėti nereikia.

Į likusį kremą supilkite ištirpintą šokoladą. Kremą sumaišykite su trupiniais, supilkite brendį arba romą. Gerai išminkykite. Jei masė prastai limpa, įpilkite truputį arbatos. Masę palaikykite 10-15 min. Ant padėklo persijokite kakavą ir miltelinį cukrų, sumaišykite. Iš masės formuokite pailgas arba apvalias bulvytes.

Apvoliokite jas kakavos ir miltelinio cukraus mišinyje. 5-10 min. palaukite, tada apvoliokite dar kartą. Puoškite baltu sviestiniu kremu arba, kaip pakuždės fantazija.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668