Karšti sumuštiniai su kriaušėmis, slyvomis ir šokoladiniu sviestu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Karšti sumuštiniai su kriaušėmis, slyvomis ir šokoladiniu sviestu


INGREDIENTAI:

8 riekelių sumuštinių duonos,
1 kriaušės,
1 obuolio,
2 slyvų,
60 g šokoladinio sviesto,
sviesto kepimui.


GAMINIMAS:

Duonos riekeles apkepkite sviestu. Kriaušes ir obuolius nuplaukite, išimkite sėklas, supjaustykite skiltelėmis bei apkepkite svieste, kol suminkštės. Slyvas supjaustykite griežinėliais. 4 duonos riekeles aptepkite šokoladiniu sviestu, ant jo sudėkite kriaušių ir obuolių skilteles bei slyvų griežinėlius.

Juos kepkite sumuštinių keptuvėje. Prieš patiekiant sumuštinius, papuoškite kriaušių skiltelėmis ir slyvų griežinėliais, galite pabarstyti cukraus milteliais arba spanguolių uogiene.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668