Bandelės su maltiniais ir daržovėmis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bandelės su maltiniais ir daržovėmis


INGREDIENTAI:

4 porcijoms reikės:
500 g maltos jautienos,
4 bandelių mėsainiams,
2 šaukštų sviesto,
4 šviežių salotų lapų,
1 svogūno,
2 pomidorų,
po žiupsnelį druskos,
maltų juodųjų pipirų.

P a d a ž u i:
200 g grietinės,
2 šaukštų aitriųjų paprikų padažo,
2 šaukštų rupiai maltų garstyčių tyrės.


GAMINIMAS:

Sumaišykite padažui skirtus produktus. Maltą mėsą išmaišykite su druska, pipirais ir suformuokite keturis plokščius, maždaug 1 cm storio, maltinius, apkepinkite įkaitintame svieste, o kai susidarys rusva plutelė, ugnį sumažinkite.

Maltiniai bus iškepę, kai spustelėjus iš jų pradės skirtis skaidri sunka. Bandeles perpjaukite skersai ir įdėkite po maltinį, stambiai suplėšytą salotos lapą, siaurais žiedais pjaustytą svogūną, pomidorų skridinėlius, užpilkite pasiruošto padažo.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668