Rūkytos žuvies troškinys receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Rūkytos žuvies troškinys


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

600 g karštai rūkytos jautakės saulažuvės,
3 arbat. šaukšteliai kuminų,
1 stikl. alyvuogių aliejaus,
800 g konservuotų pomidorų,
1 valg. šaukšt. konservuotų kaparėlių,
1 arbat. šaukšt. cinamono.

GAMINIMAS:

Kuminus suberkite į keptuvėje įkaitintą aliejų ir troškinkite apie minutę, kol pasklis jų aromatas. Sudėkite pomidorus, kaparėlius, cinamoną ir po 1/4 arbat. šaukšt. druskos ir pipirų.

Retkarčiais maišydami troškinkite, kol šiek tiek sutirštės (apie 10 minučių). Žuvį stambiai supjaustykite. Ištrinkite su 1/4 arbat. šaukšt. druskos ir pipirų ir dėkite į keptuvę. Uždenkite ir troškinkite 7-10 minučių.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668