Šviežių agurkų ir vištienos salotos receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!



Šviežių agurkų ir vištienos salotos


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

200 g agurkų,
60 g vištienos,
10 g svogūnų laiškų,
3 g česnakų,
4 g druskos,
5 g sojų padažo,
10 g acto,
5 g garstyčių,
2 g augalinio aliejaus,
2 g sezamų sėklų,
1 g pipirų,
5 g cukraus,
kiaušinis,
ankštinis pipiras.

GAMINIMAS:

Vištieną virkite 30-40 minučių, atvėsinkite, supjaustykite nedideliais gabalėliais. Kiaušinį kruopščiai išplakite ir iškepkite kaip blynelį. Šviežius agurkus supjaustykite pusžiedžiais. Juos sumaišykite su mėsa, įdėkite garstyčių, įberkite druskos, pipirų, cukraus, pakepintų sezamų sėklų, įpilkite aliejaus, sojų padažo, acto.

Sudėkite supjaustytus svogūnų laiškus ir česnakus. Viską gerai išmaišykite. Paruoštas salotas padėkite valandai į šaldytuvą. Prieš patiekdami į stalą salotas papuoškite plonai pjaustytu ankštiniu pipiru ir keptu kiaušiniu, supjaustytu siaurais šiaudeliais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668