Kalakutienos šašlykas receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kalakutienos šašlykas


Recepto įvertinimas:2 balai2 balai


INGREDIENTAI:

800 g kalakutienos filė,
270 g abrikosų džemo,
200 ml kokosų pieno,
žiupsnelio kalendrų grūdelių,
žaliosios citrinos.

GAMINIMAS:

Kaip ir kitus ant grotelių kepamus patiekalus, kalakutieną reikia marinuoti. Taigi, nuplautą ir nusausintą filė supjaustykite pageidaujamo dydžio gabalėliais ir kokias tris valandas marinuokite džemo, kokosų pieno, žaliosios citrinos sulčių ir kalendrų grūdelių arba lapelių mišinyje.

Iškeps greičiau negu marinavote - per 10-15 min. Kepdami patepkite mėsą likusiu marinatu. Su tokiu šašlyku gerai tinka mangų padažas - jo galite įsigyti stiklainėliais gatavo arba pasigaminkite patys.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668