3 skonių sūrio rutuliukai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!3 skonių sūrio rutuliukai


INGREDIENTAI:

220 g kreminio sūrio,
100 g parmezano sūrio,
2 skilt. česnako.

Į d a r u i:
50 g virto kumpio,
2 valg. šaukšt. "Pesto" padažo,
2 valg. šaukšt. bazilikų,
4 valg. šaukšt. kedrų riešutų,
2 valg. šaukšt. krienų,
5 svogūnų laiškų,
2 valg. šaukšt. pomidorų pastos,
2 valg. šaukšt. kalendrų,
2 svogūnų laiškų,
1 valg. šaukšt. aitriosios paprikos.


GAMINIMAS:

Dubenyje gerai sumaišykite kreminį sūrį su smulkiai tarkuotu parmezanu ir sutrintomis česnako skiltelėmis. Gautą masę padalinkite į tris dalis. Gaminkite "Pesto" rutuliukus. Sūrio masę sumaišykite su "Pesto" padažu ir smulkintais šviežiais bazilikų lapeliais.

Įberkite du šaukštus sausoje keptuvėje paskrudintų ir pasmulkintų kedrų riešutėlių. Drėgnais delnais formuokite rutuliukus ir apvoliokite juos likusiuose kedrų riešutėliuose. Atšaldykite. Gaminkite rutuliukus su kumpiu ir krienais. Sūrio masę sumaišykite su krienais ir smulkiai supjaustytu kumpiu bei svogūnų laiškais.

Drėgnais delnais formuokite rutuliukus. Atšaldykite. Gaminkite aštrius rutuliukus. Sūrio masę sumaišykite su pomidorų pasta, smulkiai supjaustytais svogūnų laiškais, kalendrų lapeliais ir aitriąja paprika. Drėgnais delnais formuokite rutuliukus. Atšaldykite. Patiekite su sūriais sausainėliais, krekeriais.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668