Bandelės su cinamonu, razinomis ir graikiniais riešutais receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bandelės su cinamonu, razinomis ir graikiniais riešutais


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

2 pakeliai sausųjų mielių,
4 1/2 stiklinės miltų,
1 1/2 stiklinės pasukų,
1/2 stiklinės aliejaus,
4 šaukštai cukraus,
šaukštelis druskos,
1/2 šaukštelio sodos.

Į d a r y t i:
1 1/2 stiklinės rudojo cukraus,
100 g sviesto,
šaukštas malto cinamono,
1/2 stiklinės razinų,
1/2 stiklinės graikinių riešutų.

GAMINIMAS:

Mieles ištirpinkite 1/4 stiklinės šilto vandens. Pasukas pašildykite iki tokios pat temperatūros kaip vanduo ir sumaišykite. Berkite miltus, cukrų, druską, sodą, liekite aliejų. Maišykite, kol tešla susisuks į kamuolį. Jį iškelkite ant miltais pabarstytos lentelės ir 10 minučių minkykite.

Tešlą dėkite atgal į dubenį, uždenkite plėvele ir 30 min. palaikykite šiltoje vietoje. Tada gabalą sumaigykite, suformuokite 20x40 cm stačiakampį ir palikite dar 30 minučių. Paruoškite įdarą: sviestą, rudąjį cukrų, razinas, riešutus ir cinamoną sumaišykite. Įdarą krėskite ant tešlos, tolygiai paskleiskite, tik nuo ilgojo krašto 1 cm palikite tuščią.

Lakštą spausdami susukite į ilgą vyniotinį, kraštelį be įdaro gerai prispauskite. Vyniotinį supjaustykite trijų centimetrų pločio griežinėliais. Juos išdėliokite į sviestu išteptą skardą ir 30 minučių palikite kilti. Tik skardą šaukite į iš anksto iki 220 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę, pyragėlius kepkite 15-20 minučių.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668