Bandelės su cinamonu, razinomis ir graikiniais riešutais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bandelės su cinamonu, razinomis ir graikiniais riešutais


INGREDIENTAI:

2 pakeliai sausųjų mielių,
4 1/2 stiklinės miltų,
1 1/2 stiklinės pasukų,
1/2 stiklinės aliejaus,
4 šaukštai cukraus,
šaukštelis druskos,
1/2 šaukštelio sodos.

Į d a r y t i:
1 1/2 stiklinės rudojo cukraus,
100 g sviesto,
šaukštas malto cinamono,
1/2 stiklinės razinų,
1/2 stiklinės graikinių riešutų.


GAMINIMAS:

Mieles ištirpinkite 1/4 stiklinės šilto vandens. Pasukas pašildykite iki tokios pat temperatūros kaip vanduo ir sumaišykite. Berkite miltus, cukrų, druską, sodą, liekite aliejų. Maišykite, kol tešla susisuks į kamuolį. Jį iškelkite ant miltais pabarstytos lentelės ir 10 minučių minkykite.

Tešlą dėkite atgal į dubenį, uždenkite plėvele ir 30 min. palaikykite šiltoje vietoje. Tada gabalą sumaigykite, suformuokite 20x40 cm stačiakampį ir palikite dar 30 minučių. Paruoškite įdarą: sviestą, rudąjį cukrų, razinas, riešutus ir cinamoną sumaišykite. Įdarą krėskite ant tešlos, tolygiai paskleiskite, tik nuo ilgojo krašto 1 cm palikite tuščią.

Lakštą spausdami susukite į ilgą vyniotinį, kraštelį be įdaro gerai prispauskite. Vyniotinį supjaustykite trijų centimetrų pločio griežinėliais. Juos išdėliokite į sviestu išteptą skardą ir 30 minučių palikite kilti. Tik skardą šaukite į iš anksto iki 220 laipsnių temperatūros įkaitintą orkaitę, pyragėlius kepkite 15-20 minučių.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668