Vaišių kepsneliai receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vaišių kepsneliai


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

8 plonų didelių rūkytos šoninės (kumpio) griežinėlių,
8 ne per storų kepenų pašteto griežinių,
4 fermentinio sūrio griežinių (tinka edamo, šveicariškas sūris),
1 konservuotos saldžiosios paprikos,
2 konservuotų agurkų,
šlakelio aliejaus aptepti.

GAMINIMAS:

Šoninės griežinius sudėkite po du vieną šalia kito. Ant kiekvienos poros uždėkite po pašteto ir sūrio griežinį. Paprikas bei agurkus supjaustykite juostelėmis ir po keletą vienų bei kitų sudėkite krūvele ant sūrio.

Kiekvieną porciją susukite ir susmeikite mediniais smaigeliais. Viršų plonai aptepkite šlakeliu aliejaus ir kepkite ant grotelių (ar orkaitėje) 8-10 min. vieną kartą apverskite. Tinka su prancūzišku batonu, duona bei lapinėmis salotomis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668