Virtų bulvių blynai su rūkytomis žuvimis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Virtų bulvių blynai su rūkytomis žuvimis


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

8 virtos bulvės,
1 kiaušinis,
4 šaukštai miltų,
1-2 karštai rūkytos lydekos,
1 svogūnas,
truputis pipirų,
krapų,
druskos,
džiūvėsėlių blynams apvolioti,
aliejaus kepti.

P a d a ž u i:
4 kietai virti kiaušiniai,
50 g sviesto,
1 svogūnas,
4 šaukštai grietinės,
1 stiklinė sultinio,
truputis krapų,
pipirų,
druskos.

GAMINIMAS:

Virtas bulves sugrūskite ir, kai košė truputį atvės, įmuškite kiaušinį, suberkite miltus, paskaninkite pipirais, druska ir krapais. Gerai išmaišykite. Jeigu masė labai lips prie rankų, įberkite šiek tiek daugiau miltų. Iš žuvų išrinkite kaulus ir filė susmulkinkite.
Pakepkite susmulkintą svogūną ir sumaišykite su žuvimis.

Šlapiomis rankomis formuokite bulvių blynelius, į vidų dėdami žuvų įdaro. Paskui apvoliokite džiūvėsėliuose ir iškepkite įkaitusiame aliejuje. Padažui susmulkintą svogūną apkepkite svieste, suberkite susmulkintus kiaušinius, sudėkite grietinę, supilkite sultinį ir paskaninę prieskoniais, dar truputį pakaitinkite. Blynus patiekite su padažu.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668