Sardinėmis įdarytos citrinos receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sardinėmis įdarytos citrinos


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

2 citrinų,
2 dėžučių sardinių aliejuje,
6 žaliųjų alyvuogių be kauliukų,
po 2 šaukštelius garstyčių pastos ir grietinės,
po žiupsnelį druskos,
maltų juodųjų pipirų,
poros šakelių šviežių petražolių.

GAMINIMAS:

Citrinas nuplaukite ir nuplikykite. Nupjaukite jų viršūnes taip, kad būtų lyg nedideli dangteliai, o apatines dalis palyginkite, kad vaisiai stovėtų. Aštriu peiliu išskobkite minkštimą. Sardines sumaigykite su trupučiu aliejaus, prieš tai nupilkite didesnę jo dalį.

Sumaišykite su žuvų mase garstyčias, grietinę, smulkiai sukapotas alyvuoges ir šiek tiek citrinų minkštimo. Mišinį pagardinkite druska bei pipirais, įdarykite juo citrinas ir uždenkite nupjautomis dalimis - dangteliais. Prieš patiekiant papuoškite petražolėmis bei alyvuogėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668