Vaisių salotos receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vaisių salotos


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

1 ananaso,
po 2 obuolius,
apelsinus ir
bananus,
200 g žaliųjų vynuogių,
pusės citrinos sulčių,
šviežių mėtų lapelių,
šaukšto cukraus,
100 ml grietinėlės.

GAMINIMAS:

Nuplautą, nusausintą ananasą perpjaukite pusiau. Išskobkite ananaso minkštimą ir pusę jo supjaustykite kubeliais. Iš pusės citrinos išspauskite sultis. Nulupkite, supjaustykite ir citrinos sultimis apšlakstykite obuolius, supjaustykite ir bananus.

Iš pusės apelsino išspauskite sultis, o likusią pusę bei kitą apelsiną nulupkite ir supjaustykite gabaliukais. Dideles vynuoges į salotas dėkite perpjautas per pusę. Dubenyje sumaišykite supjaustytus vaisius ir sudėkite į ananaso puseles.

Paruoškite padažą: sumaišykite saldintą plaktą grietinėlę su pusės apelsino sultimis, smulkintomis mėtomis ir užpilkite ant salotų.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668