Šventinis pyragas receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šventinis pyragas


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

T e š l a i:
500 g miltų,
2 tryniai,
200 g sviesto,
100 g cukraus,
2 šaukštai vanilinio cukraus.

Į d a r u i:
vyšnių,
braškių,
mėlynių uogienės,
200 g varškės,
2 kiaušinių baltymai,
šaukštelis vanilinio cukraus,
50 g cukraus.

GAMINIMAS:

Iš tešlai skirtų produktų suminkykite tešlą, įvyniokite į foliją ir apie pusvalandį palaikykite šaldytuve. Tada trečdalį tešlos padėkite atskirai, o likusią dalį iškočiokite. Iškočiotą lakštą supjaustykite kepimo formos ilgio ir apie 15 cm pločio juostomis. Ant kelių iš jų dėkite vyšnias ir susukite vamzdelį.

Kitus vamzdelius suformuokite su braškėmis, trečius - su mėlynėmis. Tada paimkite atidėtąją tešlos dalį ir iškočiokite taip, kad užtektų kepimo formos dugnui iškloti. Ant išklotos skardos dėkite susuktus vamzdelius 2 arba 3 eilėmis. Ant vamzdelių užpilkite sutrintą varškės, baltymų ir cukraus kremą.

Jeigu lieka tešlos, ant viršaus galite uždėti juosteles. Pyragą kepkite apie 40 min. iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668