Pica su moliūgu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pica su moliūgu


INGREDIENTAI:

7 g sausų mielių,
1 šaukšto cukraus,
250 ml šilto vandens,
250 g miltų,
1 šaukšto alyvuogių aliejaus,
druskos.

Į d a r u i:
400 g moliūgo,
1 šaukšto alyvuogių aliejaus,
4 šaukštų grietinės,
2 kiaušinių trynių,
1 kriaušės,
100 g mėlynojo gorgonzolos sūrio,
rozmarino šakelių.
GAMINIMAS:

Inde sumaišykite mieles su cukrumi, 4 šaukštais vandens ir padėkite šiltoje vietoje 15 min. kilti. Miltus sumaišykite su druska, tada viduryje padarykite duobutę, supilkite aliejų, mielių mišinį ir vandenį. Mediniu šaukštu užmaišykite tešlą. Ją dėkite ant miltais pabarstyto stalo ir minkykite 4-5 min.

Tada dėkite atgal į dubenį, pridenkite ir 30 min. palikite. Kai tešla pakils, ją minkykite 2 min., iškočiokite apskritimo ar kvadrato formos paplotį (storis turi būti apie 6 mm) ir kklokite į kepimo popieriumi išklotą skardą. Grietinę indelyje sumaišykite su kiaušinio tryniais.

Šiuo mišiniu ištepkite picos viršų, tik netepkite 1 cm iki krašto. Nuvalytą ir kubeliais pjaustytą moliūgą dėkite į skardą, jį pašlakstykite aliejumi ir pašaukite į vidutinio karštumo orkaitę, kepkite apie 20 min. Kol moliūgas kepa, kriaušę supjaustykite mažais kubeliais ir kartu su apkepusio moliūgo gabaliukais uždėkite ant tešlos.

Apšlakstykite aliejumi ir apdėliokite sūrio gabaliukais. Paruoštą picą pašaukite į 200 laipsnių orkaitę, kepkite apie 15 min. Iškeptą picą papuoškite rozmarino šakele.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668