Mišrainė su keptais ryžiais ir tunu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Mišrainė su keptais ryžiais ir tunu


INGREDIENTAI:

350 g ilgagrūdžių ryžių,
8 juostelių rūkytos kiaulienos šoninės,
200 g šaldytų žirnelių,
200 g konservuoto tuno,
2-3 šaukštų sojų padažo,
2 šaukštų aliejaus.


GAMINIMAS:

Ryžius paruoškite, kaip nurodyta ant pakuotės, ir palikite atvėsti. Įkaitinkite keptuvę ir šiek tiek apkepkite smulkintą šoninę (apie 2 min.), tada išimkite iš keptuvės ir atidėkite. Keptuvėje įkaitinkite aliejų.

Sudėkite ryžius ir 3 min. kepkite. Tuomet sudėkite atšildytus žirnelius, tuną ir dar 2-3 min. kepkite. Supilkite sojų padažą, sudėkite šoninę, 1 min. pakepkite ir galite patiekti.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668