Šiltas lęšių ir ryžių užkandis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Šiltas lęšių ir ryžių užkandis


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1 stiklinė rudųjų lęšių,
1 stiklinė ryžių,
4 dideli svogūnai,
4 česnakų skiltelės,
1 stiklinė aliejaus,
50 g sviesto,
2 šaukšteliai malto cinamono,
2 šaukšteliai maltos paprikos,
2 šaukšteliai maltų kmynų,
2 šaukšteliai maltos kalendros,
3 susmulkinti tuščialaiškiai česnakai,
truputis juodųjų pipirų.

GAMINIMAS:

Atskiruose puoduose išvirkite lęšius ir ryžius. Svogūnus supjaustykite griežinėliais, česnakų skilteles sutrinkite ir kepkite apie 30 min. sviesto bei aliejaus mišinyje, kol daržovės visai suminkštės.

Įmaišykite cinamoną, papriką, kmynus, kalendrą ir pakepkite dar kelias minutes. Šią masę sumaišykite su lęšiais bei ryžiais, suberkite tuščialaiškius česnakus, pabarstykite pipirų. Užkandį valgykite šiltą.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668