Kreminė moliūgų sriuba su žuvimi ir krevetėmis receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kreminė moliūgų sriuba su žuvimi ir krevetėmis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

400 g moliūgų, pjaustytų gabalėliais,
2 valg. šaukštai aliejaus,
3 smulkintų česnako skiltelių,
1/4 smulkintos aitriosios paprikos,
200 ml žuvies sultinio,
100 ml 35 proc. riebumo grietinėlės,
200 g baltosios žuvies,
1 arb. šaukštelis citrininių žuvies prieskonių,
akmens druskos malūnėlyje,
100 g lukštentų krevečių.

GAMINIMAS:

Įkaitinkite aliejų puode storu pagrindu, pakepkite česnakus ir aitriąsias paprikas. Tuomet įdėkite moliūgus ir pakepkite kelias minutes. Vėliau supilkite sultinį, uždenkite puodą ir virkite, kol moliūgai suminkštės.

Pertrinkite sriubą trintuvu ir vėl užvirkite. Tuo tarpu, iškepkite žuvį keptuvėje ant vidutinės ugnies arba orkaitėje. Paskaninę prieskoniais, patiekite sriubą su žuvimi ir krevetėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668