Sniego seniai II receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sniego seniai II


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

380 g konservuotų kukurūzų,
100 g krabų lazdelių,
1/2 stiklinės virtų ryžių,
3 virti kiaušiniai,
truputis kokosų drožlių,
majonezo,
druskos.

GAMINIMAS:

Šis užkandis turėtų irgi visiems. Ryžius, kiaušinius, kukurūzus, krabų lazdeles sumalkite mėsmale. Įberkite druskos. Įdėkite truputį majonezo ir gerai išmaišykite. Iš gautos masės formuokite rutuliukus ir apvoliokite juos kokosų drožlėse.

Užkandį galima patiekti atskirais rutuliukais arba iš jų dantų krapštukais suformuokite senius besmegenius, kaip aprašyta I recepte (Sniego seniai I)

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668