Sniego seniai receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Sniego seniai


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

200 g fetos sūrio,
200 g varškės,
200 g kieto varškės sūrio,
2 šaukštai grietinės,
truputis česnako,
maži pomidoriukai,
juodieji arba kvapieji pipirai,
gabalėlis morkos,
dantų krapštukų.

GAMINIMAS:

Varškę sumalkite mėsmale. Jei varškė drėgna, prieš malant ją būtinai nusausinkite. Fetą, varškę ir grietinę gerai išmaišykite, įspauskite česnako. Turi išeiti gan tiršta vientisa masė. Sūrį smulkiai sutarkuokite. Iš paruoštos masės šaukšteliu formuokite rutuliukus, dėkite juos į sutarkuotą sūrį ir apvoliokite.

Prisiminkite vaikystę. Rutuliukai, kaip ir lipdant senį besmegenį, turi būti skirtingų dydžių - nuo didžiausio iki mažiausio. Sniego senius pastatykite sutvirtindami juos dantų krapštukais. Mažiukų pomidorėlių puselės gali tapti besmegenių kepurėlėmis.

Pipiriukus panaudokite akims ir sagoms, o gabalėlis morkos - puiki nosis. Kadangi seniai besmegeniai mėgsta šaltį, iki pat patiekimo, jie gali būti šaldytuve. Na ir kas, jei tai jums primena vaikų stalą... Juk šventė, o patiekalas - puikus sūrio užkandis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668