Salotos "Vaisių ir daržovių draugystė" receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Salotos "Vaisių ir daržovių draugystė"


INGREDIENTAI:

1 rišelio ridikėlių,
1 salotų gūžės,
1 obuolio,
1 kriaušės,
1 mandarino,
1 morkos,
1 geltonos paprikos,
4 vyšninių pomidorų,
braškių.

P a d a ž u i:
7 mandarinų,
1 konservuoto persiko,
1 čili pipiriuko,
1 svogūno,
druskos,
pipirų.


GAMINIMAS:

Salotų lapus suplėšykite. Obuolį kriaušę ir braškes supjaustykite skiltelėmis, ridikėlius - skridinėliais, morką ir papriką - šiaudeliais. Kiekvieną pomidorą perpjaukite į 4 dalis. Padažui nulupkite mandarinus, susmulkinkite, pertrinkite per sietelį.

Įdėkite smulkiaipjaustytus persiką, ananasą, čili pipiriuką ir svogūną, įberkite druskos ir pipirų. Likusį mandariną nulupkite, išskirstykite skiltelėmis, kiekvieną perpjaukite perpus. Sumaišykite su likusiais produktais. Salotas apliekite paruoštu padažu ir išmaišykite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668