Tiramisu stiklinaitėse receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Tiramisu stiklinaitėse


INGREDIENTAI:

10 sausainių "Damų piršteliai",
pusė stiklinės stiprios kavos,
2 šaukštai kavos likerio arba brendžio,
250 ml rikotos sūrio,
250 ml natūralaus jogurto,
3 šaukštai cukraus,
šaukštelis vanilinio cukraus,
šaukštas kakavos.


GAMINIMAS:

Paruoškite kavą, pasaldinkite šaukšteliu cukraus, atvėsinkite, įmaišykite kavos likerį arba brendį. Dubenyje išsukite rikotos sūrį su cukrumi ir vaniliniu cukrumi, įmaišykite jogurtą. Sulaužykite sausainius į dvi tris dalis, apšlakstykite kava, palaukite, kol susigers.

Į stiklines sluoksniais sudėkite sausainių gabalėlius ir sūrio kremą. Ant viršaus užbarstykite tarkuoto šokolado arba kakavos. Uždenkite ir prieš patiekiant bent pusvalandį palaikykite šaldytuve.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668