Pyragas su rūkyta kiauliena ir moliūgu receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pyragas su rūkyta kiauliena ir moliūgu


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

T e š l a i:
115 g sviesto arba margarino,
250 g miltų,
1/5 šaukštelio druskos,
4-6 šaukštų vandens.

Į d a r u i:
100 g rūkytos kiaulienos,
6 kiaušinių,
150 g virto moliūgo,
25 ml pieno.

GAMINIMAS:

Dideliame dubenyje sumaišykite miltus ir druską. Į gautą mišinį įpjaustykite pašildytą sviestą arba margariną. Kapokite peiliu, kol gerai išsimaišys, tada supilkite vandenį, gerai išminkykite, iškočiokite ir tris kartus sulenkite gautą lakštą. Kartokite tai kelis kartus. Paruoštą tešlą dėkite į šaldytuvą valandai.

Įkaitinkite orkaitę iki 170 laipsnių. Iškočiokite tešlą ir sudėkite ją į negilią apvalią 30 cm formą. Susmulkinkite rūkytą kiaulieną ir paskirstykite lygiu sluoksniu ant tešlos. Šakute sutraiškykite virtą moliūgo minkštimą ir uždėkite ant kumpio. Šakute išplakite kiaušinius, pieną ir druską, šiuo mišiniu apliekite pyragą ir pašaukite į orkaitę, kepkite apie 40-45 minutes.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668