Bandelės "Apuoko žvilgsnis" receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Bandelės "Apuoko žvilgsnis"


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

Maišelio mažų riestainių (trapučių),
pakelio varškės,
1 kiaušinio,
poros šaukštų cukraus,
cinamono miltelių.

GAMINIMAS:

Riestainiukus, kaip ir pyragėlių-putėsių sausainius, reikia pamirkyti piene, kad gerokai suminkštėtų. Varškę išmaišykite su kiaušiniu, cukrumi, taip pat įberkite žiupsnelį (arbatinį šaukštelį) cinamono.

Piene pamirkytus riestainiukus dėkite į skardelę, pateptą aliejumi, į riestainiukų vidurį įdėkite varškės, kiek tilps. Kepkite mažai įkaitintoje orkaitėje, kol varškė pagels. Kai šios mažos bandelės iškeps, varškę riestainiuko viduryje papuoškite lašeliu uogienės arba razina.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668