Citrininiai ir šokoladiniai trapučiai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Citrininiai ir šokoladiniai trapučiai


INGREDIENTAI:

T e š l a i:
200 g miltų,
200 g cukraus,
250 g nešalto sviesto,
50 g avižinių dribsnių,
1 šaukštelio kepimo miltelių,
žiupsnelio druskos,
2 kiaušinių.

C i t r i n i n i a m s sausainiams:
1 apelsino,
1 citrinos.

Š o k o l a d i n i a m s sausainiams:
100 g baltojo šokolado,
100 g juodojo šokolado.


GAMINIMAS:

Sviestą ištrinkite su cukrumi. Kitame dubenyje išplakite kiaušinį. Tada plakinį supilkite į sviestą ir gerai išmaišykite. Į dubenį persijokite miltus ir kepimo miltelius, suberkite avižinius dribsnius, įberkite druskos ir maišykite iki vienalytės masės. Tešlą padalinkite perpus. Citrininiams sausainiams nutarkuokite apelsino ir citrinos žievelę ir įmaišykite į vieną tešlos dalį.

Šokoladiniams sausainiams šokoladą stambiai sutarkuokite ir įmaišykite į antrą tešlos dalį. Iš kiekvienos tešlos dalies padarykite 7 cm skersmens ritinėlius, juos suvyniokite į maistinę plėvelę ir padėkite 30 min. į šaldytuvą. Po to supjaustykite 1 cm storio griežinėliais ir dėkite į skardą, pateptą riebalais. Pašaukite į 190 laipsnių orkaitę ir kepkite 8-10 min.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668