Spurgos su sirupu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Spurgos su sirupu


INGREDIENTAI:

T e š l a i:
450 g miltų,
1 kiaušinio,
400 ml pieno,
žiupsnelio druskos,
10 g mielių,
3 šaukštelių cukraus miltelių,
aliejaus virti.

S i r u p u i:
po 3 stiklines cukraus ir
vandens,
pusės citrinos sulčių.


GAMINIMAS:

Paruoškite tešlą: su cukrumi ištrintas mieles išmaišykite 300 ml šilto pieno ir supilkite į miltus. Tešlą lengvai permaišykite ir 15 min. kildinkite. Suplakite kiaušinį su likusiu pienu bei trupučiu druskos, supilkite į tešlą ir maždaug 25 min. kildinkite šiltai.

Paruoškite sirupą: cukraus ir vandens mišinį kaitinkite, kol sutirštės. Įmaišykite citrinų sultis ir nukaiskite. Skystoką tešlą kabinkite aliejuje suvilgytu šaukštu ir dėkite virti. Išvirusias spurgas išgriebkite, nuvarvinkite ribalų perteklių, panardinkite į atvėsusį sirupą ir sudėkite į lėkštę.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668