Tortas "Auksinė karūna" receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Tortas "Auksinė karūna"


Recepto įvertinimas:2 balai2 balai


INGREDIENTAI:

100 g miltų,
9 kiaušiniai,
250 g graikinių riešutų,
250 g miltinio cukraus,
3 šaukštai tirpios kavos,
300 g sviesto,
indelis kondensuoto pieno,
pusantros stiklinės miltinio cukraus, šaukštas tirpios kavos,
aukso spalvos dražė papuošti.


GAMINIMAS:

1. Torto kepimo formą išklojame pergamentiniu popieriumi, pateptu sviestu. Riešutus susmulkiname virtuviniu kombainu. Suberiame į jį miltus ir išmaišome.
2. Baltymus atskiriame nuo trynių. Trynius sudedame į vieną dubenį, o penkis baltymus - į kitą (likusius baltymus galima užšaldyti ir naudoti kitiems patiekalams gaminti). Į dubenį su tryniais suberiame cukrų ir plakame, kol masė tampa šviesi ir tiršta.
3. Į trynių masę šaukštu pamažu dedame miltų ir riešutų mišinį. Baltymus gerai išplakame. Trečdalį baltymų sudedame į trynių masę, išmaišome, paskui pamažu sudedame likusią dalį. Masę supilame į formą, išklotą pergamentiniu popieriumi. Kepame vidutinio karštumo orkaitėje valandą. Vėsiname 15 minučių. Paskui išverčiame į plokščią lėkštę.
4. Gaminame įdarą. Kavą ištirpiname trijuose šaukštuose verdančio vandens. Sviestą išsukame su virtu kondensuotu pienu. Pamažu supilame dalį (4 arbatinius šaukštelius) kavos, ištirpintos verdančiame vandenyje. Gerai išplakame.
5. Supjaustome tortą į tris papločius. įdarą padalijame per pusę. Juo ištepame pirmą ir antrą paplotį, o uždengiame trečiuoju.
6. Gaminame glajų: miltinį cukrų sumaišome su kava, ištirpinta 200 ml verdančio vandens.
7.Kavos glajų užpilame ant torto. Papuošiame riešutais ir aukso spalvos dražė. Glajus sustingsta maždaug per dvi valandas.

Pastabos:
Gaminimo laikas: 1 val. 50 min. Papildomas laikas: 2 val. Porcijoje: apie 740 kcal (12 porcijų)

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668