Vištų krūtinėlės su fetos sūrio padažu receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Vištų krūtinėlės su fetos sūrio padažu


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

3 vištų krūtinėlių (6 puselių),
2 šaukštų augalinio aliejaus,
1 šaukšto sviesto,
4 šaukštų miltų,
1 skardinės nesaldinto kondensuoto pieno,
1 šaukšto smulkintų svogūnų laiškų,
1/2 stiklinės smulkinto fetos sūrio.

GAMINIMAS:

Keptuvėje ant vidutinės ugnies įkaitinkite aliejų. Sudėkite krūtinėles, kiekvieną pusę kepkite apie 7 minutes, po to dėkite į lėkštę ir laikykite šiltai. Keptuvėje ant vidutinės ugnies išlydykite sviestą. Suberkite miltus, maišant pakepinkite 1 min.

Nuolat maišant supilkite ir kondensuotą pieną. Suberkite smulkintus svogūnų laiškus. Truputį sumažinkite ugnį ir maišant 3 minutes virkite, kol masė bus tiršta. Sudėkite fetos sūrį ir maišykite, kol šis išsilydys. Gautu sūrio padažu apliekite vištieną.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668