Kastinis su bulvėmis receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kastinis su bulvėmis


Recepto įvertinimas:5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai


INGREDIENTAI:

200 g sviesto,
400 g grietinės,
1 šaukšto kmynų,
druskos.

GAMINIMAS:

Į indą, kuriame bus sukamas kastinis, sudėkite sviestą, suberkite virtus sausus kmynus, druską. Sviestą gerai išsukite. Paskui sukant po šaukštą dėkite grietinę. Kai ims darytis sviesto kruopelytės, reikia į kitą indą su karštu vandeniu įstatyti tą indą, kuriame sukate kastinį.

Pašildykite sukant, kol masė taps vienalytė. Taip darykite, kol sudėsite visą grietinę (tai šildoma, tai šaldoma). Jei grietinė šalta, nereikia, kastinio pašildžius, šaldyti vandenyje. Patiekite su karštomis bulvėmis.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668