Mėlynių sriuba su kukuliais receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Mėlynių sriuba su kukuliais


INGREDIENTAI:

1 l vandens,
350 g mėlynių,
100 g cukraus,
30 g bulvių krakmolo,
1 šaukšto citrinos sulčių.

K u k u l a i č i a m s:
40 g sviesto,
2 kiaušinių,
25 g cukraus,
300 g baltos duonos trupinių,
250 ml grietinės,
1 šaukšto bulvių krakmolo.


GAMINIMAS:

Mėlynes suberkite į verdantį vandenį ir 5 min. pavirkite. Įmaišykite krakmolą, išmaišytą nedideliame kiekyje šalto vandens, supilkite citrinos sultis ir pavirinkite. Kai kisielius sutirštės, nukaiskite ir ataušinkite. Paruoškite kukulaičius: sviestą išsukite su cukrumi, kiaušinių tryniais.

Suberkite duonos trupinius, sudėkite grietinę, krakmolą, standžiai išplaktus kiaušinių baltymus ir atsargiai išmaišykite. Tešlą kabinkite iškart dviem šaukštais, dėkite į verdantį vandenį, o kai kukulaičiai iškils į paviršių, išgriebkite kiaurasamčiu ir padalykite į lėkštes. Atvėsusius kukulaičius užpilkite mėlynių kisieliumi.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668