Avienos šonkauliukai ant šieno receptas  
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Avienos šonkauliukai ant šieno


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

12 avienos šonkauliukų,
8 skiltelės česnakų,
1 sauja džiovintų levandų.

GAMINIMAS:

Šonkauliukus iš abiejų pusių gerai apkepkite įkaitintoje keptuvėje. Mėsoje padarykite skylutes ir įkiškite po skiltelę česnakų, šiek tiek levandų, likusiomis apibarstykite visus šonkauliukus. Skardą išklokite šienu. Svarbu, kad būtų šviežias, kvapnus ir jokiu būdu nepriplėkęs. Ant jo kuo arčiau vienas kito į krūvelę sudėkite šonkauliukus. Tada mažiau išdžius.

Mėsą užklokite folija ir šaukite į 220 laipsnių orkaitę. Kepkite 20 minučių, vėliau karštį sumažinkite iki 190 laipsnių ir palikite dar tiek pat laiko. Labai svarbu mėsos neperkepti, antraip pasidarys panaši į kepenėles. Šonkauliukus ištraukite iš orkaitės ir apie 10 minučių palaikykite uždengtus: jie vis dar kepa.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668