Aronijų ir obuolių kompotas su juodųjų serbentų sultimis receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Aronijų ir obuolių kompotas su juodųjų serbentų sultimis


INGREDIENTAI:

250-300 g aronijų,
1 kg obuolių.

S i r u p u i:
1 l juodųjų serbentų sulčių,
800 g cukraus.


GAMINIMAS:

Paruoškite juodųjų serbentų sultis: 1 kg juodųjų serbentų sugrūskite, užpilkite 1 l karšto (80 laipsnių) vandens, kaitinkite ant nedidelės (iki 60 laipsnių) ugnies 30 min. Nuplautas aronijas ir skiltelėmis supjaustytus obuolius sudėkite į stiklainius ir užpilkite perkoštomis bei iki 80 laipsnių temperatūros pakaitomis juodųjų serbentų sultimis. Kaitinkite verdančiame vandenyje 1 l talpos stiklainius 25 min., 3 l - 45-50 min. Sandariai uždarykite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668