Aronijų ir obuolių kompotas receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Aronijų ir obuolių kompotas


INGREDIENTAI:

500 g aronijų,
1 kg rūgščių obuolių,
citrinų rūgšties.

S i r u p u i:
1 l vandens,
600 g cukraus.


GAMINIMAS:

Nuluptus obuolius supjaustykite skiltelėmis ir, užpylę citrinų rūgštimi parūgštintu vandeniu (1 l vandens - 1 g citrinų rūgšties), palaikykite 3 min. Paruoškite sirupą: karštame vandenyje ištirpinkite cukrų ir virkite apie 5 min. nugraibydami putas.

Obuolių skilteles ir nuplautas aronijas sudėkite į stiklainius ir užpilkite karštu sirupu. Pridenkite stiklainius dangteliais ir kaitinkite 85 laipsnių temperatūroje: 1 l stiklainius - 20 min., 3 l - 30 min. Tuomet sandariai uždarykite.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668