Orkaitėje keptos bulvės receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Orkaitėje keptos bulvės


INGREDIENTAI:

Bulvių,
sviesto,
druskos.


GAMINIMAS:

Parinkite glotnias, vienodo dydžio bulves. Perpjaukite bulves išilgai į dvi dalis ir arbatiniu šaukšteliu puselės viduryje išskobkite duobutę. Į ją įdėkite gabalėlį sviesto - tokio pat dydžio, kaip ir duobutė. Bulvių puseles sudėkite į skardą (perpjauta puse į viršų) ir kepkite orkaitėje ant vidutinės ugnies.

Ar bulvės jau iškepė, galite patikrinti: bulvės paviršiuje sviestas tirps ir burbuliuos, o baigiant kepti taps burbulu su rusva auksine plutele. Tuomet ištraukite bulves iš orkaitės ir valgykite, prieš tai jas pabarstę stambia druska.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668