Kepsninėje apskrudę vaisių iešmeliai receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Kepsninėje apskrudę vaisių iešmeliai


INGREDIENTAI:

apelsino,
obuolių skiltelių,
banano griežinėlių,
kriaušių,
nektarinų skiltelių,
konservuoto ananaso griežinėlių.

P a g a r d i n t i:
2 šaukštų skysto medaus arba rudojo cukraus,
2 šaukštų citrinų sulčių.


GAMINIMAS:

Vaisius supjaustykite 2 cm dydžio gabaliukais, suverkite ant medinių iešmelių, išmirkytų vandenyje, ir sudėkite ant folijos. Kad neparuduotų, iškart apšlakstykite medaus ar cukraus ir citrinų sulčių mišiniu. Kepkite kepsninėje arba orkaitėje.

Kepkite tol, kol vaisiai truputį apskrus (3-5 minutes). Apsukite iešmelius, apšlakstykite antrąją pusę ir kepkite dar tiek pat laiko. Šie vaisių iešmeliai tinka ne tik desertui, bet ir prie mėsos, žuvies.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668