Pietų duona receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Pietų duona


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

1 ilga riekė nemaltų grūdų duonos ("Rugelis", "Močiutės"),
1 šaukšto sviesto,
1 virto kiaušinio,
salotų lapų,
2-3 kilkių arba ančiuvio filė,
2 šaukštų kepenų pašteto,
agurko,
1-2 gabalėlių kiaulienos arba jautienos kepsnio,
1 nedidelio marinuoto burokėlio,
1/2 rūgštesnio obuolio,
krienų,
2 šaukštų grietinės,
2 gabaliukų sūrio,
ridikėlių.

GAMINIMAS:

Ant duonos užtepkite sviesto, uždėkite salotų lapų. Kiaušinį supjaustykite griežinėliais ir uždėkite ant pusės duonos riekės. Ant kiaušinio išdėliokite žuvį. Kepenų paštetą ant duonos sudėkite nedideliais gabaliukais ir papuoškite agurku.

Į grietinę įtarkuokite burokėlį ir obuolį, įmaišykite krienų. Masę nedidelėmis krūvelėmis uždėkite ant duonos, o į tarpus įdėkite mažų kepsnio gabaliukų. Ant viršaus uždėkite porą sūrio gabaliukų ir pagardinkite ridikėliais.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668