Avokadai, įdaryti agurkais, krevetėmis ir salierais receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Avokadai, įdaryti agurkais, krevetėmis ir salierais


Recepto įvertinimas:N/A


INGREDIENTAI:

4 avokadai,
200 g salierų šaknų,
1-2 švieži agurkai,
200 g krevečių,
majonezo.

GAMINIMAS:

Salierų šaknis nuplaukite, nuvalykite, supjaustykite plonais šiaudeliais. Agurkus sumulkinkite. Avokadus padėkite porai valandų į šaldytuvą, paskui nuplaukite, perpjaukite išilgai pusiau, šaukšteliu išimkite minkštimą, nepažeisdami žievelės.

Avokadų minkštimą supjaustykite šiaudeliais, sumaišykite su jau paruoštais salierais ir agurkais, pagardinkite majonezu. Gautu mišiniu užpildykite be minkštimo likusias avokadų puseles, papuoškite jas supjaustytomis krevetėmis (galima naudoti ir krabų lazdeles arba krabų mėsą).

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668