Suvožtinis su mocarela, pomidorais ir kumpiu receptas
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Suvožtinis su mocarela, pomidorais ir kumpiu


INGREDIENTAI:

4 pailgų bandelių,
8 didelių ir plonų neriebaus kumpio riekelių,
4 didelių arba 8 mažesnių pomidorų griežinėlių,
150 g mocarelos,
sumuštinių margarino.


GAMINIMAS:

Kumpio riekeles uždėkite ant apatinių bandelių pusių. Jeigu norite, po kumpiu galite užtepti truputį margarino. Ant kumpio uždėkite pomidorų griežinėlių. Mocarelą perpjaukite pirma į keturias dalis, tada kiekvieną porciją susmulkinkite taip, kad sūris apdengtų kumpį. Išorinę bandelių pusę aptepkite su trupučiu margarino.

Sudėkite suvožtinius ant iš anksto pakaitintų grotelių taip, kad sūris liktų viršuje. Suvožtinius apklokite folija, o ant jos uždėkite lentelę su svoriu (pvz. puodu su vandeniu). Kaitinkite, kol apatinė bandelės dalis gražiai parus. Apverskite, vėl uždėkite lentelę su svoriu ir kaitinkite, kol išsilydęs sūris ims sunktis tarp sliuoksnių.

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668