Medaus gira receptas 
kulinariniai receptai

Receptai, patiekalai su nuotraukomis, valgių gaminimas, kulinarija. Gausybė skanių, bet neparuoštų vaišių. Malonu, kad apsilankėte!Medaus gira


Recepto įvertinimas:1 balas


INGREDIENTAI:

10 l vandens,
1 l medaus,
200 g mielių,
1 šaukštas cukraus,
200 g razinų,
3-5 citrinos.

GAMINIMAS:

Medų užpilkite karštu (bet jokiu būdu ne verdančiu) virintu vandeniu ir maišykite, kol ištirps. Į ataušusį vandenį supilkite paruoštas mieles: į stiklinę sudėkite mieles, užpilkite šaukštu cukraus bei trupučiu šilto vandens ir pastatykite šiltai pusei valandos. Taip paruoštą girą vieną parą palaikykite šiltoje vietoje.

Pridenkite švariu rankšluostėliu, kol ji pradės putoti. Putas nugraibykite. Tada suberkite razinas ir supilkite išspaustas citrinų sultis. Girą supilstykite į butelius, užkimškite ir pastatykite šaltai.

1 balas 2 balai2 balai 3 balai3 balai3 balai 4 balai4 balai4 balai4 balai 5 balai5 balai5 balai5 balai5 balai

Lankytojams
Aplankykite skanus.lt dažniau, nes čia platus receptų pasirinkimas, kokybiškas turinys, įvairių šalių virtuvės ir aktualūs straipsniai.

Visi mėgstame ir džiaugiamės matydami iliustruotus receptus. Kokybiška fotografija neretai sukelia norą gaminti, drąsina ban- dyti ir neabejotinai padeda išsirinkti. Sie- kiant išbandyti visus, tūkstančiais skaičiuo- jamus skanus.lt receptus, būtina Jūsų pagalba. Svetainė būtų nepaprastai dėkinga už kiekvieną patiekalo nuotrauką.
Svetainės draugai
Sveikinimai
 Receptų: 11668